Otrdiena, 2019. gada 19. marts

public menu:

Vārdadienas:

Šodien: Jāzeps

Rīt: Made, Irbe

Filmu kalendārs:

Marts 2019
P O T C P S Sv
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Darba laiki:

Kinoteātra "Gaisma" kase atvērta katru dienu stundu pirms pirmā seansa sākuma un tiek slēgta 15 minūtes pēc pēdējā seansa sākuma.

Seko mums:

Saites:

Pēc mūsu tikšanās

Pēc mūsu tikšanās

Vecuma ierobežojums: Līdz 12 g.v. - neiesakām

Novērtējums: 4.2/5 (18 balsis kopā)

Nosaukums oriģinālvalodā: After
Filmas žanrs: Drāma
Filmas garums: 0:01
Gads: 2019
Kompānija: *

Anotācija: Šīs stāsta dēļ miljoniem jauniešu visā pasaulē burtiski zaudējuši galvu. Tas rosina iztēli, aizrauj, rada jaunas, vēl neiepazītas jūtas, kaisli, atkarību, un uzmācīgas domas neļauj aizmirst TO satraukumu. Amerikāņu rakstnieces Annas Todas par sensāciju kļuvusī grāmata “AFTER. PĒC MŪSU TIKŠANĀS” pārtapusi filmā, kuras pirmizrāde notiks 19. aprīlī.
Tesa Janga (Džozifina Lengforda) pavada pirmo dienu prestižā universitātē. Jaunas sejas, vide, grāmatas, kopmītne, universitātes gaiteņi nupat skolas solu atstājušajai meitenei sola lielisku mācību gada sākumu, patstāvību un ambiciozu mērķi – ekonomistes diplomu. Taču dzīve ir pilna dažkārt neparedzamu pavērsienu. Tie maina likteni, personību, plānus, pārliecību un var laupīt ne vien veselo saprātu, bet arī patību.
Pirmā tikšanās ar istabas biedreni Stefu (Hadīdža Reda Sandere) ierauj Tesu studentu dzīves virpulī ar garām naktīm, iepazīšanos, mūziku, dejām un... Hārdinu (Hero Fainss-Tifins) – sarkastisku, cinisku un bezgala valdzinošu dumpinieku...
Spēle “Patiesība vai risks” apgriež Tesas dzīvi ar kājām gaisā... Hārdina apkampienos viņa aizmirst visu – savu draugu Nou (Dilans Ārnolds), draudzenes, meitenes kautrību un izbauda katru ar viņu kopā pavadīto mirkli. Kopā būšana izvēršas par traku piedzīvojumu, taču šķietami skaistajā stāstā apslēpts drūms noslēpums. Kad tas nāks gaismā, Tesas dzīve vairs nebūs tāda kā agrāk...

Režisors: Dženija Geidža

Lomās: Džozifina Lengforda, Hero Fainss Tifins, Dilans Ārnolds, Pīters Galahers ir ct.

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Pirmizrāde: 19/04/2019
Izplatītājs: Garsu pasaulio irasai UAB
Mājas lapa: -
Video: Filmas videoklipi


Vārds:

Komentārs:

Ieraksti simbolus no bildes te:
captcha | Ja nevari izlasīt, tad spied TE