Piektdiena, 2020. gada 18. septembris

public menu:

Vārdadienas:

Šodien: Liesma, Elita, Alita

Rīt: Verners, Muntis

Darba laiki:

Kinoteātra "Gaisma" kase atvērta katru dienu stundu pirms pirmā seansa sākuma un tiek slēgta 15 minūtes pēc pēdējā seansa sākuma.

Seko mums:

Saites:

Skaties filmu “Tumšais bruņinieks atgriežas” un saņem dāvanu

Skaties filmu “Tumšais bruņinieks atgriežas” un saņem dāvanu

Vecuma ierobežojums:

Novērtējums: 2.8/5 (40 balsis kopā)

Nosaukums oriģinālvalodā: -
Filmas žanrs: Akcija
Filmas garums: 0:01
Gads: 2012
Kompānija: Kino GAISMA

Anotācija: Skaties filmu “Tumšais bruņinieks atgriežas” kinoteātra “Gaisma” laimīgajā vietā un saņem dāvanu.

Pirmdien, 23.jūlijā, kinoteātrī “Gaisma” notiks pirmizrāde asa sižeta filmai “Tumšais bruņinieks atgriežas”, - lai iepriecinātu Betmena fanus, kinoteātris piedāvā vēl nebijušu akciju “Laimīgā vieta”. Izvēloties savu sēdvietu kinoteātrī, varbūt tu kļūsi par veiksminieku, kurš būs “laimīgās vietas” īpašnieks un saņems lielo popkornu bez maksas.

Akcija spēkā tieši filmas pirmizrādes dienā, 23.jūlijā, un attiecas uz filmas “Tumšas bruņinieks atgriežas” seansiem šajā dienā – pl.18:50 un 21:50. Katrā filmas seansā tiks izraudzīts viens laimīgais, kurš asa sižeta filmu varēs skatīties uz lielajiem ekrāniem, arī baudot lielo popkornu bez maksas.

Asa sižeta filma “Tumšas bruņinieks atgriežas” ir Kristofera Nolana episkās triloģijas noslēdzošā daļa. Pēc tam, kad Gotemas aizstāvis Betmens ir uzveicis psihiski nelīdzsvaroto ļaundari Džokeru, pilsētā valda relatīvs miers. Tomēr, kad ar neticamu spēku un inteliģenci apveltīts terorists Beins un viņa noziedznieku armija negaidīti uzbrūk pilsētai, Tumšajam bruņiniekam Betmenam nākas atgriezties, lai cīnītos par Gotemas pastāvēšanu.

Plašāka informācija:
T. 64222641
info@kinogaisma.lv
www.kinogaisma.lv
twitter.com/3D_Cinema_LV

Izplatītājs: -
Mājas lapa: -
Video: -


Vārds:

Komentārs:

Ieraksti simbolus no bildes te:
captcha | Ja nevari izlasīt, tad spied TE