Pirmdiena, 2020. gada 28. septembris

public menu:

Vārdadienas:

Šodien: Sergejs, Svetlana, Lana

Rīt: Mihails, Miķelis, Mikus, Miks, Miģelis

Darba laiki:

Kinoteātra "Gaisma" kase atvērta katru dienu stundu pirms pirmā seansa sākuma un tiek slēgta 15 minūtes pēc pēdējā seansa sākuma.

Seko mums:

Saites:

Meklējot Nemo

Meklējot Nemo

Vecuma ierobežojums: Bez vecuma ierobežojuma

Novērtējums: 3.0/5 (87 balsis kopā)

Nosaukums oriģinālvalodā: Finding Nemo
Filmas žanrs: Piedzīvojumu filma
Filmas garums: 1:44
Gads: 2003
Kompānija: Walt Disney Pictures

Anotācija: "Oskarotā" filmu "Mošķīši", "Kukaiņu dzīve" un "Rotaļlietu stāsts" radošā komanda piedāvā brīnumaināko, pēc pašas jaunākās datortehnoloģijas veidoto animācijas filmu"Meklējot Nemo".
Par filmas galvenajiem varoņiem ir kļuvušas divas, mazas klaunzivis no koraļļu rifiem - Merlins un viņa dēls Nemo. Dzīve rifos ir bīstama, it īpaši mazām zivīm, tādēļ Merlins ļoti sargā savu dēlu Nemo, taču reiz pienāk brīdis, kad zivju puikam jādodas uz skolu. Neskatoties uz tēva uzmanību Nemo pazūd okeānā, galu galā nonākot kāda Sidnejas zobuārsta akvārijā. Merlins kopā ar citu zivtiņu vārdā Dorija (ļoti draudzīgu un ļoti aizmāršīgu) dodas ceļā pa jūrām un okeāniem meklēt pazudušo Nemo. Tajā pašā laikā drosmīgais gūsteknis, iepazīstot citus akvārija iemītniekus, plāno savu bēgšanu.
Ar jaunāko efektu palīdzību skatītāji redzēs okeāna dzīles tādas kādas neviens vēl nav redzējis. Kopā ar drosmīgajām zivīm varēs laisties tumšajos okeāna ūdeņos, peldēt starp koraļļu rifiem, satikt asinskārās haizivis un patērzēt ar draudzīgajiembruņurupučiem.
Režisors: Endrjū Stentons/Andrew Stanton
Balsis:Alberts Brūks/Albert Brooks( Nemo tēvs, Merlins), Elēna Dedženeresa/Ellen Degeneres(Dorija), Aleksandrs Goulds/Alexander Gould( Nemo),Džefrijs Rašs/ Geofrey Rush (Pelikāns Naidžels)
Orģinālvaloda: angļu,
Subtitri: latviešu un krievu valodās

Pirmizrāde: 19/12/2003
Izplatītājs: BDG Filma /Forum Cinemas/
Mājas lapa: -
Video: -


Vārds:

Komentārs:

Ieraksti simbolus no bildes te:
captcha | Ja nevari izlasīt, tad spied TE